Модель Victoria’s Secret Ельза Госк замилувала сімейними знімками: зворушливі кадри

Ельза Госк

Відома шведська модель Ельза Госк давно живе та успішно працює у США, однак її батьки залишилися жити на батьківщині. Тому вона, як любляча донька, часто відвідує своїх рідних, не забуваючи ділитися милими світлинами зі своїми фанатами. Об этом сообщает 10svodok.in.ua со ссылкой на СМИ.

Кожен знімок Ельзи Госк – як витвір мистецтва. Про її фотогенічність та талант показати себе з найкращого ракурсу на пікантних фото не варто й сперечатися, однак інколи популярній моделі хочеться заховатися від насичених буднів, камер папараці і шаленого ритму. Тоді вона їде додому, у Швецію, де залишилися жити її батьки.

Останні знімки на Instagram-сторінці Ельзи Госк так і випромінюють домашній затишок, любов та сімейну ідилію. На фото відома модель гуляє Стокгольмом разом з мамою і братом, ніжно обіймаючись. Також вона оприлюднила фото з батьком, від якого їй передалася стрункість та високий зріст. Вони міцно трималися під руку, а також весело усміхалися.

Ельза Госк
Ельза Госк з мамою та братом / Instagram / @hoskelsa

Ельза Госк з батьком
Ельза Госк з батьком / Instagram / @hoskelsa

Ельза Госк з батьками
Ельза Госк з батьками / Скріншот з Instagram @hoskels


Джерело статті: “http://24tv.ua/lifestyle/model_victorias_secret_elza_gosk_zamiluvala_simeynimi_znimkami_zvorushlivi_kadri_n1176949”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя