На Закарпатті винесли вирок сепаратисту, який просив Путіна ввести війська

На Закарпатті винесли вирок сепаратисту, який просив Путіна ввести війська на захід України

На Закарпатті винесли вирок сепаратисту Петру Гецку, який на початку воєнних дій на Сході просив Путіна ввести війська ще й на захід України. За антиукраїнську діяльність чоловіка заочно засудили до 12 років позбавлення волі. Об этом сообщает infoshok.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомив "Судовий репортер". Відомо, що обвинувачений поширював сепаратистські заклики в інтернеті та неодноразово брав участь у передачах на російському телебаченні.

Окрім того, Петро Гецко називав себе "прем’єр-міністром" вигаданої держави "Республіка Підкарпатська Русь" і звертався до Путіна створити спецтериторії на Закарпатті.

Коли ж чоловіком зацікавилися наші спецслужби, він втік з України. Зараз він перебуває в міжнародному розшуку. На думку суддів, Петро Гецко переховується в Росії.

Петро Гецко у Москві
Петро Гецко у Москві

Джерела в інтернеті стверджують, що Петро Гецко перед тим, як стати "прем’єром Підкарпатської республіки", лікувався у московському психдиспансері. Гецко прибув до столиці Росії у 1980-х роках і майже відразу став пацієнтом одного з тамтешніх медичних закладів, куди його помістили із загостренням шизофренії.


Джерело статті: “http://24tv.ua/na_zakarpatti_vinesli_virok_separatistu_yakiy_prosiv_putina_vvesti_viyska_n1218239”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя